Image

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Jeśli zastanawiasz się, co możemy dla Ciebie zrobić, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą usług medycznych Kliniki – trzeźwości Lublin. W naszej placówce otrzymasz kompleksową pomoc medyczną, w postaci badań lekarskich, detoksykacji, farmakoterapii oraz opieki po wykonanym zabiegu wszywki lub implantu. Ponadto, nasz gabinet medyczny udziela także pomocy psychologicznej i wsparcia prawnego, dla osób, które potrzebują tego typu porad. Każdy pacjent, przed zastosowaniem właściwej terapii, zostaje u nas poddany szczegółowym badaniom lekarskim, które mają na celu ocenę jego aktualnego stanu zdrowia oraz ewentualne wykrycie schorzeń i dolegliwości, mogących występować w organizmie. Przed przystąpieniem do implantacji odpowiedniego farmaceutyku, przeprowadzamy zawsze detoksykację organizmu, której celem jest oczyszczenie go z nadmiaru toksyn oraz pozostałości substancji wyskokowych. Zabieg, wykonywany z użyciem oryginalnych leków, takich jak Naltrexone czy Disulfiram, odbywa się w sterylnych warunkach gabinetu lekarskiego i przy udziale wykwalifikowanego personelu medycznego oraz lekarza specjalisty.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆOTOCZYMY CIĘ PEŁNĄ OPIEKĄ I UWOLNIMY Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO

Pacjentom, którzy zgłaszają się do Kliniki – trzeźwości, zapewniamy również specjalistyczną opiekę po zabiegu, która polega na zdjęciu szwów oraz ocenie procesu gojenia się rany. Nasza placówka medyczna, pomaga także tym osobom, które korzystały wcześniej z farmakoterapii w innych gabinetach, ale zabieg został tam przeprowadzony nierzetelnie, niedokładnie lub też przy pomocy niewłaściwego medykamentu. Każdy pacjent, który trafia do Klinki – trzeźwości, otrzymuje dokładne informacje na temat swojego stanu zdrowia oraz stosowanych wobec niego procedur medycznych, w tym szczególnie leczenia alkoholizmu przy pomocy wszywki czy implantu. Gabinet lekarski Klinika - trzeźwości zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy zajmują się leczeniem choroby alkoholowej i posiadają udokumentowaną praktykę lekarską oraz bardzo duże doświadczenie. Każda, wykonywana przez nas, usługa medyczna jest objęta rękojmią, która stanowi o jej wysokim poziomie oraz 100% bezpieczeństwie dla każdego pacjenta.

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE LECZENIA

Każdego, naszego pacjenta, traktujemy w sposób indywidualny, starając się zapewnić mu pełną opiekę medyczną oraz wsparcie psychologiczne, na każdym etapie leczenia alkoholizmu. W Klinice – trzeźwości, odnosimy się do każdej osoby, korzystającej z naszej pomocy, z należytym szacunkiem i zrozumieniem dla jej problemu. Dbamy o to, by cały proces leczenia odbywał się w sposób komfortowy dla chorego, dlatego implantacja dokonywana jest w znieczuleniu miejscowym, a po zabiegu pacjent może otrzymać od nas zawsze zwolnienie lekarskie, dające mu możliwość na zregenerowanie sił w domu. Oferowana przez nas pomoc psychologiczna, dotyczy nie tylko samego pacjenta, ale również jego bliskich i rodziny, ponieważ mamy świadomość, jaki zasięg ma działanie uzależnienia. Wsparcie naszych pacjentów w walce z nałogiem alkoholowym, jest dla nas priorytetem.