Image

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Działalność legalnego gabinetu lekarskiego Klinika – trzeźwości, cieszy się dobrą renomą i uznaniem wśród wielu pacjentów, co stanowi odpowiedź na pytanie dlaczego warto nam zaufać. Świadczona przez nas pomoc medyczna, w formie skutecznej farmakoterapii między innymi lekiem Naltrexone, jest w stanie pomóc w dążeniu do życia w stanie trzeźwości. Zespól wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy działają w gabinecie Klinika – trzeźwości, posiada wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w zakresie pomocy medycznej dla osób uzależnionych od substancji alkoholowych. Wszyscy pacjenci, którzy do tej pory skorzystali z leczenia alkoholizmu w Klinice – trzeźwości, byli bardzo zadowoleni z otrzymanej, rzetelnej i profesjonalnej pomocy medycznej.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?POZNAJ ZASADY NASZEGO DZIAŁANIA

Klinika – trzeźwości to miejsce, które od lat wyróżnia się na mapie gabinetów, świadczących pomoc, dla osób, toczących walkę z nałogiem alkoholowym. Nasi pacjenci mogą zawsze być pewni, że lekarstwa, jakie implantujemy w ramach farmakoterapii uzależnień, są w pełni bezpieczne i dopuszczone do stosowania. W naszym gabinecie wprowadzimy Ci zawsze implant lub wszywkę, z prawdziwym lekiem a nie suplementem czy witaminą. Możesz być pewien, że zabieg zostanie przeprowadzony profesjonalnie i w warunkach sterylnych. Nie odczujesz ponadto żadnego bólu. Implantacja przebiega w miejscowym znieczuleniu. Zadbamy również o wsparcie dla Ciebie, po leczeniu farmakologicznym alkoholizmu, w postaci pomocy psychologicznej i prawnej. Masz gwarancję usunięcia szwów po zabiegu, w naszym gabinecie. Postaramy się nawet o to, byś miał czas w spokoju zregenerować się po implantacji – wystawiamy Ci zwolnienia lekarskie.

KLINIKA TRZEŹWOŚCI – MIEJSCE, KTÓRE ODMIENI TWOJE ŻYCIE

Klinikę - trzeźwości odwiedzają rocznie setki osób, które nie potrafią poradzić sobie samodzielnie z uzależnieniem od alkoholu. Po detoksie, terapii farmakologicznej oraz psychologicznej nałogu alkoholowego, odnajdują na nowo swoje miejsce w społeczeństwie. Dzięki naszemu wsparciu, mogą znowu wrócić na łono rodziny i do pracy. Zaczynają zarabiać pieniądze i inwestować w swoje życie. Nie pozostawiamy ich samych sobie po terapii. Zawsze mogą skorzystać z naszej pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Implant lekiem Naltrexone, to bardzo skuteczne rozwiązanie dla alkoholików, sprawdzone od wielu lat na kontynencie amerykańskim. Dajemy Ci możliwość skorzystania z takiej formy leczenia, jako jeden z nielicznych gabinetów w kraju. Możemy zagwarantować, że nasze działania pomogą Ci w powrocie do abstynencji i normalnego funkcjonowania.