Image

POMOC, KTÓREJ SZUKASZ

Osoby, które mają problem z nałogiem alkoholowym powinny zapoznać się z ofertą usług medycznych, jakie świadczy Klinika - trzeźwości - pomoc, której szukasz. Alkoholizm może dotknąć każdą osobę, niezależnie od jej płci, wieku, statusu materialnego czy zajmowanej pozycji zawodowej. Choroba ta, rozwija się bardzo podstępnie i ma przemożny wpływ na całe życie danej osoby. Nadmierne spożywanie napojów wyskokowych, prowadzi w konsekwencji do rozwoju wielu, groźnych dla zdrowia i życia, schorzeń, takich, jak m.in. nowotwory, cukrzyca, uszkodzenie mięśnia sercowego, nerek, wątroby czy miażdżyca. Metodą na pozbycie się nałogu alkoholowego jest podjęcie skutecznego leczenia. Tego typu pomoc medyczna, świadczona jest przez profesjonalne gabinety lekarskie, do których z pewnością należy Klinika - trzeźwości. Zespół lekarzy specjalistów, którzy działają w tej placówce, pomoże rozwiązać problem alkoholowy, każdego pacjenta, który zgłosi się do nas na leczenie. Ich udokumentowana wiedza i doświadczenie, wynikające z wcześniejszego prowadzenia wielu terapii antyalkoholowych, gwarantuje profesjonalną pomoc medyczną oraz daje dobre rokowania na szybki i trwały powrót chorego do normalnego życia, dzięki uwolnieniu się z nałogu spożywania napojów wysokoprocentowych.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS NA TERAPIĘKLINIKA - TRZEŹWOŚCI - POMOC, KTÓREJ SZUKASZ

Klinika - trzeźwości świadczy kompleksowe usługi medyczne, z zakresu pomocy dla osób, uzależnionych od napojów alkoholowych, niezależnie od tego, jak długo tkwią oni w swoim nałogu. To, co wyróżnia nas na tle innych tego rodzaju placówek, to certyfikowana, specjalistyczna pomoc medyczna, oparta na oryginalnych lekach, takich jak na przykład Naltrexone czy Disulfiram, dopuszczonych do stosowania przez Ministerstwo Zdrowia. Metody terapeutyczne, praktykowane w Klinice – trzeźwości, opierają się na sprawdzonych i skutecznych działaniach, które są bezpieczne dla zdrowia i życia każdego, leczonego tu pacjenta. Stosujemy farmakoterapię, której pozytywny efekt, został niejednokrotnie udokumentowany przez amerykańskich i angielskich naukowców oraz światowej sławy terapeutów, zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem alkoholizmu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG MEDYCZNYCH, POTWIERDZONA LICZNYMI CERTYFIKATAMI

Klinika – trzeźwości, to certyfikowany, legalnie działający gabinet lekarski, który zarejestrowany jest w mieście Lublin. Nasza placówka medyczna, od lat świadczy wysokiej jakości usługi, skierowane do osób, którym zależy na radykalnym pozbyciu się problemu alkoholowego i życiu w abstynencji. Prowadzone przez nas leczenie uzależnień, poprzedzone jest licznymi badaniami lekarskimi, pozwalającymi na rzetelną ocenę stanu zdrowia pacjenta. Detoksykacja, farmakoterapia metodą wszywki i implantu oraz opieka po zabiegu, to formy wsparcia, na jakie możesz, między innymi, liczyć ze strony Kliniki - trzeźwości. Oferujemy również pomoc psychologiczną i prawną. Posiadamy zgodę Lubelskiego Nadzoru Farmaceutycznego na stosowanie wszywki alkoholowej, jako metody terapii osób, uzależnionych od substancji wyskokowych. Zespół naszych lekarzy specjalistów, posiada uprawnienia do wystawiania zaświadczeń, recept oraz zwolnień lekarskich typu L-4. Każdy pacjent może otrzymać również fakturę VAT, która zawiera dokładne wyliczenie kosztów zabiegu.